World Tax 2015

WTS Consulting має визначну податкову та юридичну практику, в межах яких було вирішено більше ніж 300 податкових спорів протягом 2013-2014 років, включаючи представництво міжнародних компаній у складних судових справах. На даний момент фірма переважно займається податковими та митними питаннями. До числа клієнтів фірми входять такі відомі компанії, як Coca-Cola, Exxon Mobil, Procter & Gamble та Tetra Pak.

Протягом 2013-2014 років ключовими справами по захисту клієнтів були наступні: ухилення від сплати податків, підроблення документів, службове недбальство.  Головною причиною виникнення цих спорів стали зміни в українському законодавстві, які вступили в силу у листопаді  2012 року. Відтак, Олександр Мінін та Олександр Шемяткін за останній рік брали участь у вирішенні багатьох справ, включаючи справу у Верховному Суді України, яка стала прецедентом для розширення сфери застосування закону.

Іншими ключовими послугами фірми в сфері консалтингу та  вирішення спорів є податкове планування, виконання податкових зобов’язань, податкова оптимізація, податкове структурування, застосування міжнародних податкових договорів, супроводження податкових  перевірок та спорів.

Старший партнер Олександр Мінін очолює податкову практику разом з Олександром Шемяткіним. Під їхнім керівництвом успішно розвивають практику ще двадцять фахівців, десять з яких спеціалізуються на вирішенні податкових спорів. Фірма має значний досвід супроводження проектів в аграрній галузі, а саме  в хімічній, біотехнологічній та сільськогосподарській галузі, а також у сферах харчової промисловості, виробництва продуктів масового споживання, фармацевтичному та енергетичному секторі.