Олександр Мінін, старший партнер ТОВ «ВТС Консалтинг», взяв участь у конференції «Податкові стратегії 2015: Нове в законодавстві та практиці»

23 квітня 2015

23 квітня 2015 року в конференц-залі готелю ALFAVITO відбулася шоста щорічна податкова конференція ФА-Сервіс «Податкові стратегії 2015: Нове в законодавстві та практиці». На заході були присутні близько ста представників провідних українських компаній.

Кращі практикуючі фахівці в податковій сфері представили свої напрацювання у вигляді презентацій та доповідей. Олександр Мінін, старший партнер ТОВ «ВТС Консалтинг», був запрошений на конференцію, де представив доповідь на тему: «Як і яку податкову політику будувати підприємству в нових умовах». Олександр поділився своїм практичним досвідом і розповів про особливості формування податкової політики підприємств в нестабільних умовах.

У ході доповіді обговорювалося питання про бізнес в Україні і яким чином йому розвиватися, також було порушено питання про нестабільність податкового законодавства та про можливість системного податкового планування в нинішніх умовах.

icon_filetype_PDF-1  Завантажити pdf-файл презентації російською мовою (382 Kb)

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2015