Партнер WTS Consulting Олександр Шемяткін взяв участь у Міжнародному правовому форумі 2015

22 червня 2015

19 червня у Вінницькому апеляційному адміністративному суді відбувся Міжнародний правовий форум 2015 «Правова реформа в Україні: європейський вектор». Метою форуму стало визначення конкретних шляхів вдосконалення вітчизняного законодавства.

У форумі взяли участь  провідні правники України та Польщі. Серед представників іноземної делегації – голова районного суду м. Кельце, судді окружного суду м. Кельце, директор (керівник апарату) окружного суду м. Кельце, юрисконсульт окружного суду м. Кельце та прокурор районної прокуратури Кельце-Схід м. Кельце. Також захід об’єднав українських суддів різних інстанцій, представників Асоціації правників України та авторитетних юристів нашої країни.

Партнер WTS Consulting Олександр Шемяткін виступив на форумі з доповіддю на тему «Принцип офіційного з’ясування всіх обставин у справі». Основним акцентом доповіді стало встановлення меж офіційного з’ясування всіх обставин у справі – принципу, закріпленого в КАС України. Цей принцип був проаналізований  крізь призму концепції створення та завдань адміністративного судочинства, в системному аналізі з поняттями «предмет доказування» та «належні докази». Було висвітлено поточний підхід судів до застосування принципу офіційного з’ясування обставин у справі та наслідки, до яких це призводить на практиці. Також була розглянута роль правової доктрини у процесі доказування та межі, в яких дану доктрину доцільно застосовувати адміністративними судами.

Детальніше про форум читайте за посиланням.

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2015