Концепція реформування податкової системи, представлена на Податковому форумі ДФС України

22 грудня 2014

19 грудня 2014 року відбувся Форум «Податкова реформа: від фіскального тиску до економічного зростання», організований за участі Громадської ради при ДФС України, Реанімаційного пакету реформ та громадянської платформи «Нова Україна». Основною метою форуму стало обговорення наслідків запровадження реформ, запропонованих урядом, та вироблення спільної позиції між представниками бізнесу, громадських організацій та урядових структур щодо основних аспектів реформування податкової системи. Значна увага на форумі була приділена альтернативним шляхам вирішення проблем оподаткування та соціального страхування.

У форумі взяв участь партнер ТОВ «ВТС Консалтинг» Олександр Шемяткін, який представив концепцію реформування податку на прибуток та податку на додану вартість.

З презентаціями Олександра можна ознайомитися за посиланнями:

icon_filetype_PDF-1 Завантажити презентацію «Проблеми оподаткування підприємств: податок на прибуток» (619 Kb)

icon_filetype_PDF-1 Завантажити презентацію «Законопроект щодо забезпечення прав добросовісних платників податків на податковий кредит і припинення зловживання та інших порушень щодо ПДВ»  (592 Kb)

На цю ж тему дивіться:

icon_filetype_PDF-1 Завантажити текст законопроекту “Про внесення змін до законів України з метою забезпечення прав добросовісних платників податків на податковий кредит та припинення зловживання та інших порушень щодо ПДВ” (200 Kb)

icon_filetype_PDF-1 Завантажити порівняльну таблицю до законопроекту (69 Kb)

З повагою,

© ТОВ «ВТС Консалтинг», 2014