Іван Шинкаренко – новий партнер ТОВ «ВТС Консалтинг»

2 лютого 2015

З 1 січня 2015 року Іван Шинкаренко приєднався до партнерського складу WTS Consulting LLC. В якості партнера Іван керуватиме практикою митного права та трансфертного ціноутворення.

Іван має 10-річний досвід роботи у сфері митної справи, інвестицій та ЗЕД, оподаткування, торгівлі та дистрибуції, а також має досвід у сфері ведення судових справ і вирішення спорів. Представляє інтереси багатьох провідних міжнародних компаній в Україні, в тому числі в сфері агробізнесу, нерухомості та будівництва, інформаційних технологій, машинобудування, фінансів та інвестицій, хімічної та харчової промисловості, транспорту, фармацевтики.

Кваліфікація Івана як одного з кращих юристів України в сфері податкового, митного права та трансфертного ціноутворення визнана міжнародними рейтингами The Legal 500 EMEA і Best Lawyers.

Іван приєднався до команди WTS Consulting LLC в 2005 році, ще будучи студентом. У 2007 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», а в 2012 році – захистив кандидатську дисертацію і отримав ступінь кандидата економічних наук.

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2015