KM Partners високо оцінена рейтингом Chambers Europe 2017

11 квітня 2017

За результатами рейтингу Chambers Europe 2017 KM Partners є беззаперечним лідером в категорії «Податки» та авторитетною практикуючою компанією в категорії «Вирішення спорів».

Довідник наголошує, що «фірма славиться своєю судовою майстерністю». «Вони особливо сильні в податкових спорах», − ділиться один із клієнтів. Інший клієнт коментує: «Якби мені потрібно було оцінити роботу, яку вони роблять, я б поставив їм дев’ять з десяти», додавши, що команда є найдосвідченішою у «питаннях складних спорів».

Відданість наших юристів справі також високо цінується клієнтами. «Всі запити з нашого боку були вирішені в найкоротші терміни» повідомляє один із клієнтів. «Всі рішення експертів зосереджені на отриманні клієнтом бажаного кінцевого результату», зазначає клієнт.

Персональні визнання рейтингу отримали:

Олександр Мінін відзначений як провідний практик у податкових спорах, часто пов’язаних з поверненням сум переплат, та високо цінується як податковий консультант. «Він один із кращих юристів у податках та практиці податкових спорів в Україні. Він має видатний досвід роботи з усіма типами клієнтів»− говорить один із клієнтів. Інший клієнт додає: «Якщо у вас є термінове питання, він відповість негайно».

Олександр Шемяткін дуже досвідчений в широкому колі податкових питань, включаючи ПДВ та кримінальні провадження. Як повідомляє один з клієнтів: «Він має великий досвід у вирішенні будь-яких спірних питань». Він також консультує з загальних питань оподаткування.

Іван Шинкаренко очолює практику трансфертного ціноутворення та митну практику. Особливої похвали від клієнтів заслужив його «аналітичний підхід до вирішення проблем». Він допомагає в податкових справах, що стосуються митних питань та питань ПДВ.

Також рейтингом було високо оцінено роботу всесвітньої мережі WTS Global, членом якої є наша компанія. WTS Global визнано однією із провідних мереж податкових консультантів у Європі.