The Legal 500 EMEA 2021 рекомендує КМ Партнери у шести ключових практиках

16 квітня 2021

За результатами нещодавно опублікованого дослідження The Legal 500 EMEA 2021   рекомендована в 6 практиках – податкове право, трудове право, нерухомість та будівництво, «білокомірцеві» злочини, корпоративне право і вирішення спорів.

Фірма отримала найвище визнання у сфері оподаткування. Таким чином, податкова практика  є єдиною, яка вже 13 років поспіль визнається серед найсильніших практик в Україні (Tier 1). Рейтинг зазначає, що  «має сильну команду експертів з відмінними знаннями податкового законодавства та величезним успішним досвідом у сферах податкового консультування та вирішення податкових спорів». Особлива увага приділяється досягненням старшого партнера Олександра Мініна, партнерів Олександра Шемяткіна та Івана Шинкаренка, які є видатними експертами в цій сфері.

За словами одного з джерел, Олександр Шемяткін «бездоганно виконує свою роботу, демонструючи глибокі знання та застосовуючи нестандартні підходи». Рейтинг також рекомендує старших радників Тетяну Побережську та Анну Кравчук, які разом «формують сильну команду в сфері податкових спорів».

Високе визнання отримала і практика трудового права. У цій категорії рейтингу відзначений успішний 20-річний досвід партнера Олександра Шемяткіна, що спеціалізується на консультуванні та представництві інтересів клієнтів у трудових спорах, веденні переговорів щодо укладення колективних договорів, включаючи юридичний аудит кадрових документів компанії щодо їх відповідності законодавству, структурування витрат компанії на оплату праці та консультування з питань аутсорсингу. Довідник відзначає також досягнення старшого радника Ярослави Івасюк в консультуванні з трудових питань.

Також довідник рекомендує фірму у практиці нерухомості та будівництва, яку очолює партнер Максим Олексіюк. У цьому напрямку рейтинг відзначає успішну практику фірми у широкому спектрі послуг, серед яких отримання дозвільних документів на будівництво, підготовка будівельних контрактів та юридичний супровід фінансування будівництва. Довідник наголошує на значному досвіді Максима «в розробці проектів логістичних парків, бізнес-центрів та житлових проектів, а також інфраструктурних проектів, що включають портові термінали, залізничні гілки та кар’єри».

Legal 500 рекомендує  і за успішну практику у сфері «білокомірцевих» злочинів, провідним фахівцем якої є старший партнер Олександр Мінін. Відповідно до рейтингу Олександр цінується серед клієнтів «за ефективну роботу на досудовому етапі з великою кількістю справ, успішно завершених ще до початку стадії судового розгляду».

Отримала визнання також і практика вирішення спорів. Провідними спеціалістами у цій сфері рейтингом зазначено Олександра Мініна, Максима Олексіюка, Олександра Шемяткіна та Івана Шинкаренка. Довідник відзначає досвід фірми як у податкових спорах, так і у спорах, пов’язаних з орендою, поставками, службовими відносинами, а також з питаннями нерухомості та корпоративного права.

Крім того, Legal 500 відзначає  у практиці корпоративного права. Довідник рекомендує лідера практики Максима Олексіюка, який має значні досягнення в супроводі процесів злиття та поглинання, у сферах надрокористування та антимонопольного права.

Дякуємо колегам та клієнтам за довіру та визнання!