«Ukrainian Law Firms 2020. А Handbook for Foreign Clients» відзначає високий професіоналізм КМ Партнери

14 серпня 2020

За результатами дослідження щорічного рейтингового видання «Ukrainian Law Firms 2020. А Handbook for Foreign Clients»,  у черговий раз визнана юридичною фірмою № 1 у сферах і податкового консультування, і податкових спорів. Водночас значні досягнення фірми відмічені у сферах трансфертного ціноутворення та агробізнесу.

Також видання оцінило результативність та високий авторитет  у таких практиках як трудове право, корпоративне право і злиття та поглинання, кримінальне право/«білокомірцеві» злочини, нерухомість, будівництво та земельні питання, вирішення спорів, інтелектуальна власність.

Партнери  отримали визнання у таких практиках:

  • Старший партнер Олександр Мінін протягом багатьох років визнається одним з найавторитетніших юристів України у сферах податкового консультування та податкових спорів;
  • Партнер Максим Олексіюк відзначений як один із провідних практиків у сфері вирішення спорів;
  • Партнер Олександр Шемяткін визнаний № 1 у сфері податкових спорів та провідним фахівцем у податковому консультуванні;
  • Партнера Івана Шинкаренка визнано одним із провідних фахівців у сфері трансфертного ціноутворення.

«Ukrainian Law Firms 2020. А Handbook for Foreign Clients» – щорічне дослідження українського юридичного ринку від видання «Юридична практика», що публікується англійською мовою і націлене на іноземну та українську бізнес-аудиторії, корпоративних юристів, представників міжнародних організацій, державні органи, іноземні посольства, торгові місії тощо.