Відбулась прес-конференція «Податкова реформа – 2016: до чого готуватись бізнесу»

11 грудня 2015

9 грудня 2015 року в прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулась прес-конференція на тему «Податкова реформа – 2016: до чого готуватись бізнесу». Організатор – видавництво «Юридична практика» за підтримки газети «Бізнес».

П’ять провідних юристів у податковій сфері за версією Legal Awards (переможці за останні 5 років) прокоментували основні законодавчі ініціативи Міністерства фінансів України та Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Старший партнер WTS Consulting Олександр Мінін у своїй доповіді звернув увагу, зокрема, на необхідність скасування ризиків переходу будь-яких податкових спорів на значні суми в кримінальні розслідування, що має місце зараз. Експерт зазначив, що в цьому плані проект Мінфіну створює додаткові ризики пропозицією альтернативного вирішення спорів і пов’язаними з ним особливостями кримінального провадження. Олександр повідомив, що пропонується певного роду постійно діючий механізм податкового компромісу для найбільших неплатників, що, з одного боку, створює корупційні ризики та можливість відходу від повної сплати податків, а з іншого – потенційний механізм спонукання до «компромісу» через кримінальні загрози. Окремо доповідач проаналізував необхідні зміни в податковій сфері, які будуть позитивно сприйняті. Завдяки такому кроку, на його думку, можна було б досягти певного зниження ставок і скасування платежів спірного характеру, до яких експерт відніс, зокрема, військовий збір.

У рамках заходу були розглянуті й інші питання, докладніше читайте на сайті Юридичної практики.

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2015