Серія семінарів щодо просування товарів та послуг

28 жовтня 2015

22-23 жовтня експерти WTS Consulting/ АО «КМ Партнери» провели серію семінарів на тему: «Просування товарів (робіт, послуг): послуги по просуванню (мерчандайзинг, маркетинг, аутсорсинг), бонуси, знижки – останні тренди, податкові ризики, судова практика».

P1630413

На семінарах були розглянуті найбільш актуальні питання даної теми. Експерти WTS Consulting/ АО «КМ Партнери» детально проаналізували способи структурування виплат за просування товарів (робіт, послуг), зокрема: різницю, переваги та недоліки, особливості документального оформлення, нюанси оподаткування знижок, бонусів та послуг. Були висвітлені ризики, з якими можуть зіткнутися платники податків при структуруванні розглянутих виплат, та способи їх мінімізації.

Також експерти WTS Consulting/ АО «КМ Партнери» зупинилися на ряді інших важливих питань, що виникають в ході відносин з просування товарів (робіт, послуг) між платниками податків та особами, які здійснюють таке просування. Кожне з розглянутих питань супроводжувалося прикладами з судової практики, які слід врахувати при структуруванні відносин і які можуть допомогти уникнути стандартних помилок та захистити власну позицію в суді.

Наші заходи відвідали клієнти та гості компанії. Семінари були проведені командою експертів під керівництвом старшого партнера Олександра Мініна та партнера Олександра Шемяткіна.

Інформацію щодо наступних заходів буде розміщено на нашому сайті в розділі «Події».

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2015