WTS Consulting визнана юридичною фірмою № 1 у сфері податків в Україні за результатами рейтингу «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2015»

4 червня 2015

WTS Consulting отримала відмінні рекомендації й зайняла високі місця в рейтингу «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2015» видавництва «Юридическая практика». Щороку англомовне видання проводить повномасштабне дослідження українського юридичного ринку та називає найкращих юристів кожної галузі.

Зокрема, підтверджуючи досягнення минулих років, у 2015 році WTS Consulting визнана юридичною фірмою № 1 у сфері податків в Україні, «яка має репутацію найкращої української команди податкових експертів, що представляє інтереси провідних міжнародних компаній». Старший партнер Олександр Мінін очолив список найкращих фахівців податкової галузі, а партнер Олександр Шемяткін визнаний видатним спеціалістом. Також видання відзначає партнера Івана Шинкаренка, який очолює практику трансфертного ціноутворення та митного права.

У виданні високо оцінена діяльність фірми у спеціалізації «Вирішення спорів». Партнери Олександр Мінін та Олександр Шемяткін рекомендовані в податкових спорах, а партнер Максим Олексіюк «надає успішний захист» у господарських спорах.

У виданні також були відзначені інші практики WTS Consulting, а саме: кримінальні провадження з економічних злочинів, корпоративне право/ злиття та поглинання, конкурентне та антимонопольне право, енергетика та природні ресурси.

З повагою,

© ТОВ «ВТС Консалтинг», 2015