Майстер-клас для студентів Інституту міжнародних відносин від радника WTS Consulting Олександра Шворака

19 квітня 2015

18 травня 2015 року радник WTS Consulting Олександр Шворак продовжив серію лекцій для студентів англомовної магістерської програми «International Entrepreneurship» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Спеціалісти WTS Consulting уже вкотре проводять майстер-класи для студентської аудиторії Інституту міжнародних відносин. Зокрема, лекція Олексанра була присвячена темі «Економічна концентрація та антиконкурентні узгоджені дії. Регулювання в Україні», що мала місце в рамках циклу майстер-класів кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин «Актуальні проблеми сучасного світового господарства і міжнародних економічних відносин» та дисципліни «Competition in International Entrepreneurship».

Під час лекції були розглянуті поняття економічної концентрації та основи її регулювання в Україні, розкриті основні форми економічної концентрації та випадки необхідності отримання дозволу АМКУ на концентрацію. Також були розглянуті основні види антиконкурентних узгоджених дій та їх регулювання за українським законодавством. Крім того, в рамках лекції було проаналізовано ряд практичних справ та розслідувань АМКУ із зазначених питань.

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2015