Партнери Олександр Мінін та Олександр Шемяткін взяли участь у І Форумі юрисконсультів «Юридической практики»

17 жовтня 2013

Партнери Олександр Мінін та Олександр Шемяткін взяли участь у І Форумі юрисконсультів, що відбувся 17 жовтня 2013 року у Києві, організатором якого виступило видавництво «Юридическая практика». Метою заходу стало обговорення актуальних проблем, з якими стикаються юрисконсульти у своїй роботі, а також нагородження переможців дослідження “50 провідних юридичних департаментів України», ініційованого виданням «Юридическая практика».

Форум об’єднав різні тематичні блоки: «Менеджмент», «Судова практика», «Податкове право», «Захист економічної конкуренції», «Міжнародний арбітраж», «Кримінально-правові ризики ведення господарської діяльності» та «Ринки капіталу». Доповіді партнерів «КМ Партнери» були представлені у секціях «Податкове право» та «Кримінально-правові ризики ведення господарської діяльності». Зокрема, Олександр Мінін виголосив доповідь «Трансфертні ціни: готуємось до спорів?», в якій проаналізував особливості застосування законодавчих нововведень у сфері трансфертного ціноутворення на практиці (секція «Податкове право»). Доповідач акцентував увагу на збільшенні адміністративного тиску на платників податків й зростанні кількості спорів щодо операцій, що підпадають під категорію контрольованих відповідно до Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення».

Доповідь Олександра Шемяткіна «Податковий спір чи злочин?» була представлена у другій сесії «Кримінально-правові ризики ведення господарської діяльності». Розглядаючи аспекти кваліфікації ухилення від сплати податків, Олександр Шемяткін звернув увагу на суб’єктивну й об’єктивну сторону кваліфікації таких правопорушень, а також на особливості кримінальних проваджень у податкових справах. На думку доповідача, новий Кримінальний процесуальний кодекс України й стаття 212 Кримінального кодексу України містить ряд внутрішніх протиріч й потребують подальших уточнень та доповнень.

З презентаціями доповідей Олександра Мініна та Олександра Шемяткіна можна ознайомитися тут:

znachok-pdfa завантажити презентацію Олександра Мініна (265 kb)
znachok-pdfaзавантажити презентацію Олександра Шемяткіна (3 Mb)

З повагою,

© ТОВ «КМ Партнери», 2013