Семінар «Взаємодія з податковими органами під час позапланових перевірок та кримінальних проваджень»

28 травня 2015

28 травня 2015 року експерти WTS Consulting провели семінар для клієнтів на тему «Взаємодія з податковими органами під час позапланових перевірок та кримінальних проваджень».

Семінар складався з двох частин. У першій частині наші клієнти отримали детальну інформацію стосовно підстав, за яких можливий недопуск до проведення виїзних позапланових перевірок, що передбачені ст. 78 Податкового кодексу України. З огляду на важливість коректного та швидкого реагування в разі прийняття рішення про недопуск, на семінарі також проаналізували порядок дій при недопуску, зокрема особливості підписання документів, пов’язаних з перевіркою. Експертами WTS Consulting були розкриті питання про те, яких заходів може вживати податковий орган у випадку недопуску посадових осіб до проведення перевірки та яким чином платники податків можуть протистояти таким заходам. Також були надані практичні рекомендації щодо тактики захисту від дій податкового органу в межах різних судових процесів як позовного, так і окремого провадження.

Друга частина семінару була присвячена питанню взаємодії з правоохоронними органами в рамках кримінальних проваджень. Так, були проаналізовані особливості правого захисту посадових осіб платників податків під час досудового розслідування кримінальних проваджень з економічних злочинів. Зокрема, розглядалися питання щодо надання документів на запити правоохоронних органів, здійснення тимчасового доступу до речей та документів, проведення обшуку, а також щодо порядку проведення допитів посадових осіб платників податків.

Захід відвідали клієнти та гості WTS Consulting.  Семінар було проведено командою експертів під керівництвом старшого партнера Олександра Мініна.

З повагою,

© ТОВ «ВТС Консалтинг», 2015