Старший радник та адвокат WTS Consulting/ АО «КМ Партнери» Віталій Оджиковський виступив на V Всеукраїнському податковому форумі Ліги студентів АПУ

9 грудня 2015

5 – 6 грудня 2015 року відбувся V Всеукраїнський податковий форум, організований Лігою студентів Асоціації правників України. Метою заходу стало об’єднання практикуючих юристів, студентів-правників, представників державних структур та представників бізнесу для ознайомлення з сучасними проблемами оподаткування в Україні та за кордоном, а також з можливими варіантами подолання цих проблем. WTS Consulting/ АО «КМ Партнери» виступила партнером заходу.

ST3A3540

В рамках форуму 5 грудня з доповіддю від нашої компанії виступив старший радник Віталій Оджиковський. Доповідь експерта була присвячена аналізу та проекції на українську податкову модель Рішення Верховного Суду США від 8 квітня 1895 року у справі Pollock v. Farmers’ Loan & Trust Company.

Зокрема, у своїй презентації Віталій провів порівняльну характеристику досвіду оподаткування та вирішення податкових спорів на території України та США. В рамках порівняння було висвітлено ряд глибоких проблем в розумінні та застосуванні українських податкових законів, їх відповідності базовим принципам та вимогам Конституції України. Серед іншого, була надана кваліфікація місцевих податків в Україні в розрізі положень Конституції України.

icon_filetype_PDF-1 Завантажити pdf-файл презентації Віталія Оджиковського (513 Kb).

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2015